0 212 286 60 63

Lokal Boya Onarımı

Lokal Boya Onarımı

Lokal Boya Onarımı Hizmeti

Otomobillerin boyasındaki çizikler bütünlüğü bozar ve son derece çirkin gözükürler. Bununla birlikte uzun süre onarım yaptırılmazsa kaportada paslanmaya yol açabilirler. Malesef bu tür hasarlara hemen hemen tüm kaporta servislerinde rötüş uygulanmakta ve bu otomobili paslanma tehlikesinden uzaklaştırmamakla beraber aynı zamanda görüntüsünü daha da bozmaktadır. Buna karşılık motor kaputu, bagaj kapağı ve taban gibi parçalarda uzmanlarımız tarafından uygulanan lokal boya onarımı uygulanması boyanın cinsine, rengine, hasarın yerine büyüklüğüne ve parçanın daha önce boyanıp boyanmadığına göre değişebilen bu teknik genellikle çamurluk, kapı, tampon gibi parçaların kenar bölgelerindeki boya hasarlarının giderilmesinde kullanılarak rötüş boyaya nazaran daha dayanıklı ve kesin bir koruma sağlamış olur. Bu yöntem ile aracın orijinalliği azami ölçüde korunurken aracın nihai değerinin düşmesi engellenmiş olur.

Lokal Boya Onarımı Süreci ve Detayları

CAR-MOS uzmanlarının uygulamakta olduğu modern çizik onarım teknikleri ile 1 saatten kısa bir sürede lokal uygulama ile çizik yüksek kalitede onarılmaktadır ve lokal boya onarımı uygulamasında onarım yeri mümkün oldukça küçük tutularak aracın orjinal boyası ve verniğinde özel bir teknik ile hasar onarılır. Bu özel teknik sayesinde en zor renklerde dahi uyum sorunu yaşanmamaktadır. 

Lokal Boya Onarımı Avantajları 

Bütün kaporta parçasının boyanması yerine sadece çiziğin bulunduğu lokasyon boyandığı için otomobildeki değer kaybı minimize edilir.
Pratik, düşük maliyetle ve kısa sürede bu işlem tamamlanabilmektedir.


En iyi lokal boya onarımı hizmeti ve hasarın doğru tespiti için siz değerli müşterilerimizi bekliyoruz.