0 212 286 60 63

Mini Onarım | Maslak

Mini Onarım | Maslak

Mini Onarım Hizmetleri
Yenilikçi iş modeli ile 2013 yılından bu yana motorlu taşıtlarda bulunan minimal hasarların onarımı ve bakımı konusunda hizmet vermekte olan firmamız kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden çalışıyor. 
 Firmamız tarafından verilmekte olan mini onarım hizmetleri kapsamında sadece araçların dış aksamında meydana gelen hasarlar bulunmamaktadır. Bunun yanı sıra iç aksamda da ortaya çıkabilen zedelenme ve hasarların onarımı konusunda destek sunuyoruz. 

Hızlı Çözüm Önerileri
Kazalar sebebi ile oluşan zedelenmelerin yanı sıra çeşitli doğa olayları nedeni ile de araçlarda ortaya çıkabilecek orta ve küçük ölçekli onarım işlemlerini, bu alanda deneyim sahibi olan bir kadro ile gerçekleştiriyoruz. 
Son teknolojiye sahip olan donanım ve ekipmanlarımız ile mini onarım bakımından sorunlarınıza hızlı ve kaliteli çözüm önerileri sunuyoruz. Müşteriye yönelik çözümler üretirken, sonuçların maksimum verimlilikte olmasına büyük özen gösteriyoruz. Bu doğrultuda müşterilerimize verdiğimiz hizmetler arasında;

 1. Boyasız göçük düzeltme,
 2. Boya koruma,
 3. Göçükleri vakum yardımı ile düzeltme 
 4. Lokal boya onarımı,
 5. Plastik aksam tamiri
 6. Detaylı iç temizlik bulunuyor. 

Tüm bunların yanı sıra özellikle dolu yağışları sonrasında da araçların özellikle kaportasında ciddi hasarlar ortaya çıkabiliyor. Bu gibi problemleri de mini onarım sayesinde ortadan kaldırabiliyoruz. Özellikle yoğun bir dolu hasarına sahip olan araçların titizlikle, ittirme yöntemi kullanarak onarılması gerekir. Aksi halde farklı sorunlar ortaya çıkabilir. Alanında tecrübe sahibi olan kadromuz hasar ne düzeyde olursa olsun dikkatli bir çalışma neticesinde istenen sonuca ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

Gelişmiş Hizmet Ağı
Firmamızın vermiş olduğu mini onarım hizmetlerinin içerisinde araç içi temizlik ve bakım hizmetleri de girmektedir. Özellikle döşemelerde zaman içerisinde meydana gelen ve yerleşen lekelerin temizliği konusunda çözüm sunmaktayız. Bunun yanı sıra; belli periyotlar ile yapılan iç mekan temizliği araç içinde oluşan bakterilerin ve pis kokuların giderilmesinde oldukça etkili bir çözümdür. Bu neden ile iç bakım temizliği yapılırken;

 1. Döşemeler, 
 2. Tavan ve taban temizliği, 
 3. Torpito
 4. Stepne haznesi
 5. Bagaj gibi bölmeler tam anlamı ile dezenfekte edilmektedir. Bu bakım hem sizin hem de çocuklarınızın sağlıklı bir yolculuk sürdürmesi için oldukça önemlidir.

İç hacim temizliği için firmamız, en etkili yöntemlerin başında gelen buharlı dezenfektasyon sistemini kullanmaktadır. Boyasız kaporta düzeltme hizmeti de veren firmamız mini onarım hizmetleri bakımından kusursuz ve tam donanımlı bir hizmet içeriği sunmaktadır. Bu sayede aracınız için ihtiyaç duyduğunuz küçük ve orta düzeydeki tamirat işlemleri için firmamızın deneyimli ekibinden rahatlıkla destek alabilirsiniz. 

Bahsettiğimiz hizmetler ve daha fazlası için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Kaliteli ve güler yüzlü bir hizmetin yanı sıra ekonomik fiyatlar ile de aradığınız her şeyi bir arada bulabilirsiniz. Kendimize özgü iş planımız ve yenilikçi hizmet anlayışımız ile müşteri memnuniyeti ışığında hizmetlerinizi sürdürmeye devam ediyoruz.